Lõimeleer kutsub lapsi lugema

 

MTÜ Lõimeleeri pühapäeval avatav LÕIMETUBA pakub eestikeelseid e-huviringe – Lugemistuba ja Jututuba ning peagi ka Kunstituba. Lõimeleer tahab olla laste jaoks olemas ka siis, kui pole suve ja laagreid ja lapsed on oma kodudes üle ilma laiali.

Tule Lugemistuppa!  

2020.-2021. õppeaastal avaneb Lugemistuba 2.-5. klassi õpilastele ning teine Lugemistuba 6.-9. klassi õpilastele, juhendab Kristel Kaljund, PhD, tunnustatud tõlkija ja kultuuridevahelise suhtluse koolitaja. Esimene Lugemistuba toimub pühapäeval, 31. mail kell 17:00-18:30 (Eesti aja järgi) ja on tasuta – registreerimine siin.

Tule Jututuppa!

Pühapäeval, 24. mail kell 17:00-18:30 (Eesti aja järgi) toimub LÕIMETOAS meie esimene Jututuba, juhendavad tuntud jutuvestja Piret Päär ja pärimusmuusik Kulno Malva, osalemine tasutaregistreerimine avatud ja toimub siin.

Lõimeleer on Eesti MTÜ, kes korraldab väliseesti laste ja noorte suvelaagreid LÕIMELEER ning e-huviringe LÕIMETUBA. Seal õpivad lapsed eesti keelt, pärimuskultuuri ja rahvapäraseid oskusi, saavad sõbraks eesti keele ja kultuuriga ning teiste kodu-Eesti ja välis-Eesti laste ja õpetajate ning kultuuriinimestega – sel aastal tulevad lapsi juhendama jutuvestja Piret Päär, spordiluuletaja Contra, tõlkija Kristel Kaljund jpt. MTÜ Lõimeleeri koostööpartner on Viljandi kultuuriakadeemia.

Regulaarsed Lugemistoad algavad alates augusti keskpaigast ja kestavad juunini 2021.

Vt ka https://www.loimeleer.com/loimetuba

 

Priit-Kalev Parts
LÕIMETUBADE korraldaja
MTÜ Lõimeleer
Telefon: +372 520 5230
E-post: [email protected]